Chattarpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07APFPR8192C1ZN
Call 07942721713 93% Response Rate
Send Enquiry
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Thickness | 18 mm |
| Tile Size | 10ft*7ft |
| Color | White |
| Size | 9ft * 5ft |
| Application Area | Lobby, Exterior, Floor, Countertop, Wall, Staircase, Bathroom |
View Complete details
| Thickness | 16 mm |
| Color | White |
| Marble Type | Imported Marble |
| Form | Slab |
| Usage/Application | Flooring |
| Size | 48 x 96 inches |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Features | Crack Resistant, Acid Resistant, Water Resistant, Fire Resistant |
View Complete details
| Thickness | 18 mm |
| Color | White(Base) |
| Marble Type | Imported Marble |
| Form | Slab |
| Usage/Application | Flooring |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
| Features | Fire Resistant, Water Resistant, Acid Resistant, Crack Resistant |
View Complete details