Chattarpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07APFPR8192C1ZN
Call 07942721713 93% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 sq ft
| Thickness | 15 mm |
| Color | Yellow(Base) |
| Form | Slab |
| Usage/Application | Flooring |
| Size | 48 x 96 inches |
| Surface Finish | Polished |
| Shape | Rectangular |
View Complete details
| Thickness | 15 mm |
| Form | Slabs |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Countertops |
| Size | 48 x 96 inches |
| Color | White |
View Complete details
| Thickness | 15 mm |
| Form | Slabs |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Countertops |
| Size | 48 x 96 inches |
| Color | Green |
View Complete details
| Color | Green |
| Transparency | Medium |
| Thickness | 18 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Application Area | Backlit Wall, Countertop, Table Top, Flooring, Bathroom, Lobby |
| Country Of Origin | Pakistan |
| Usage Type | Indoor And Outdoor |
| Edge Profile | Straight |
View Complete details