Chattarpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07APFPR8192C1ZN
Call 07942721713 93% Response Rate
Send Enquiry
| Surface Finish | Polished |
| Thickness | 18 mm |
| Form | Slab |
| Tile Size | 10ft * 3ft |
| Usage/Application | Wall Cladding |
| Color | Beige |
| Application Area | Exterior, Bathroom, Staircase, Countertop, Wall, Floor, Lobby |
| Shape | Rectangular |
View Complete details
| Color | Brown |
| Thickness | 20 mm (2 cm) |
| Marble Name | Sawar marble |
| Origin | Indian |
| Finish | Polished |
| Form | Slab |
| Application | Handicraft, Wall Cladding, Flooring, Bathroom, Countertop, Staircase, Elevation, Table Top |
View Complete details
| Thickness | 15 mm |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Usage/ Application | Flooring |
| Color | Grey |
| Form | Slab |
| Shape | Rectangular |
View Complete details