Chattarpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07APFPR8192C1ZN
Call 07942721713 93% Response Rate
Send Enquiry
| Thickness | 16 mm |
| Form | Slab |
| Color | Dark |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/ Application | Flooring |
| Shape | Rectangular |
View Complete details
| Thickness | 18 mm |
| Color | Grey |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Size | 10ft * 4ft |
| Usage/ Application | Flooring |
View Complete details
| Thickness | 20 mm |
| Color | Light |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Shape | Rectangular |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 10 sq ft
| Thickness | 16 mm |
| Form | Slab |
| Color | Light |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Usage/ Application | Flooring |
| Shape | Rectangular |
View Complete details