Chattarpur, New Delhi, Delhi
GST No. 07APFPR8192C1ZN
Call 07942721713 93% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 10 sq ft
| Thickness | 18 mm |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Usage/ Application | Flooring |
| Shape | Rectangular |
| Features | Acid Resistant |
| Colour | Brown(Base) |
View Complete details
| Variety | Breccia Aurora |
| Color | Beige |
| Thickness | 16 mm |
| Surface Finish | Unpolished |
| Form | Slab |
| Usage/Application | Flooring |
| Application Area | Flooring, Countertop, Bathroom, Table Top, Wall Cladding, Lobby |
| Shape | Rectangular |
| Features | Water Resistant, Acid Resistant, Fire Resistant, Crack Resistant |
View Complete details
| Thickness | 18 mm |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Shape | Square |
| Features | Crack Resistant |
| Colour | Gold(Base) |
View Complete details
| Thickness | 16 mm |
| Form | Slab |
| Surface Finish | Polished |
| Usage/Application | Flooring |
| Shape | Rectangular |
| Features | Crack Resistant, Fire Resistant, Water Resistant, Acid Resistant |
| Color | Gold |
View Complete details